Apie projektą


 

NT projektas
Antakalnio ritmas

Antakalnio ritmas – tai naujas gyvenamasis kvartalas Vilniuje, naujai besikuriančiame rajone Naujasis Antakalnis, kuriamas galvojant apie aktyviai gyvenančius žmones, šeimos privatumą ir ramybę gamtos apsuptyje.


Komfortas ir ramybė, švarus oras, greitai pasiekiamas miesto centras bei šiuolaikiškas būstas – tai pagrindiniai privalumai NT projekto Antakalnio ritmas.

Atvykstant į vietovę, reikia pravažiuoti Pavilnio regioninį parką. Čia rasime besidriekiančią bendro naudojimo aktyvaus laisvalaikio žaliąją erdvę, besiribojančią su Dvarčionių geomorfologiniu draustiniu. Tiesiai iš Dvarčionių geomorfologinio draustinio galima patekti į didžiausią Lietuvoje Kairėnų botanikos sodą. Unikali Antakalnio ritmas gyvenamojo kvartalo lokacija lemia tai, jog čia puiki, ekologiška gyvenimo vieta jaunoms šeimoms su vaikais, kokybiškam jų poilsiui ir laisvalaikiui.

Unikali Antakalnio ritmas gyvenamojo kvartalo lokacija lemia tai, jog čia puiki, ekologiška gyvenimo vieta jaunoms šeimoms su vaikais, kokybiškam jų poilsiui ir laisvalaikiui.


 

NT projekto Antakalnio ritmas privalumai

Mažaaukštė statyba (konkurencinga kaina);

Dujinis šildymas (ekonomiškas būstas);

Laisvalaikio ir poilsio zonos (puiki gyvenimo kokybė);

Greitas susiekimas su miesto centru (laiko taupymas, patogumas);
Gamta ir ekologija (patraukli vieta gyventi).